Loading...

Warsztaty zielarsko – plecionkarskie

Tematy zielarskie i plecionkarskie cieszyły się w ubiegłych latach dużym powodzeniem, dlatego tym razem zaprosiliśmy Joannę Wrzecionko i Dorotę Rygiel, aby poprowadziły kilka autorskich warsztatów. Oto ich propozycje:

Zaproszenie Joanny Wrzecionko z Iwli:

WARSZTATY ZIELARSKIE. W trakcie zajęć skomponujemy krem na bazie ziół i naturalnych składników. Powstanie wzmacniacz do włosów. Nauczymy się robić ziołowe maceraty olejowe, octy naturalne. W trakcie zajęć będziemy popijać ziołowe lemoniady, napary i degustować domowy chlebek z pesto z czosnku niedźwiedziego.

WARSZTATY WCIA ZIOŁOWEGO KOSZA
W trakcie zajęć powstanie pachnący Beskidem Niskim kosz z trawy ziołowej. Można go będzie wykorzystać na chleb, orzechy, owoce… Kształt i forma kosza zależy od Was.

Zaproszenie od Doroty Rygiel:

SPACER WIANKOWY. Przy sprzyjającej pogodzie udamy się na okoliczne łąki. Samodzielnie zbierzemy kwiaty, trawy i nauczymy się, jak stworzyć z nich piękne ozdoby na głowę. To czas na relaks i kontemplację natury.

WARSZTAT „WIANKI SZYSZEK I WINOROŚLI”. Poznamy pracę z pistoletem do kleju. Wykorzystamy dostępne materiały (szyszki, orzechy, bombki, farby w sprayu). Uzupełnieniem zajęć będzie wykonanie wianków z winorośli. Mogą stać się dekoracją stołu, okna, w połączeniu z lampkami choinkowymi – lampą.

Organizator:

Mecenat:PARTNER FUNDACJA PZU

Partnerzy: