RodzinnyTabor.pl

Dom, Ogród, Budownictwo, Rodzina, Lifestyle

Dom

Biurka designerskie – komfort i szyk

Aranżacja wnętrz to nie tylko kolor ścian i ogólna stylistyka pomieszczenia. Diabeł tkwi w szczegółach – nawet takich jak meble codziennego użytku – krzesło, stół czy biurko. Nawet gabinet lub wydzielone miejsce do pracy może stać się wymarzoną przestrzenią do działania. Biurka designerskie dostępne dzisiaj na rynku to jednocześnie funkcjonalne i dekoracyjne przedmioty. Mogą nadać prawdziwego szyku!

Stylowe biurka designerskie

Najbardziej stylowe biurka wykonane są w ze szkła lub materiału pokrytego lustrzaną powierzchnią. Metalowe stelaże w artystycznym wydaniu, elementy z kamienia, egzotyczne wzory – to tylko niektóre możliwości. Bardzo cenione jest połączenie drewna i metalu, zwykle w wersji industrialnej. Ten duet to klasycznie drewniany blat oraz czarne nogi, niekoniecznie w standardowej odsłonie. Blat biurek designerskich często oparty jest na równie oryginalnych podstawach. Mogą to być dwie ramy zamiast czterech nóg, podpora w kształcie litery „Z” lub niesymetryczna konstrukcja.

Drewniane biurka

Szykowne może być także wykorzystanie najbardziej szlachetnego surowca, czyli drewna. Design może być nad wyraz prosty, ale nie banalny. Z drugiej strony, chętnie wykorzystywane są nawiązania do starodawnych mebli, piękne żłobienia, archaiczne wzory i sekretarzyki.

flora-net.pl